top of page

PODRÓŻ

Updated: Mar 13

Życie jest podróżą.

Małżeństwo jest podróżą.

Ważne jest z kim się wyrusza w drogę.

I jak do podróży, tak i do małżeństwa trzeba się przygotować. Od tego zależy jak ta wspólna droga będzie przebiegać. Oczywiście we wspólnym planowaniu idziemy na kompromisy, poznajemy wzajemne oczekiwania, spodziwamy się, że nie zabraknie wrażeń i emocji. Uczymy się lubić czy akceptować to, co wnosi druga połówka.

Planowanie przyjęcia weselnego też jest podróżą i wymaga podobnych elementów jak przedstawiłam powyżej. Wzajemne zaufanie przynosi wspaniale efekty.

Często jest to długi proces przygotowań, dużo dłuższy niż podróż poślubna. W ciszy, w ukryciu, czasami kosztem czegoś rozwija się cały projekt. Im lepiej wszystko jest zorganizowane, tym ten krótki czas celebracji jest bardziej efektowny i mniej stresujący.

Zrealizowane marzenia otwierają bramę na następne planowania. W życiu rodzinnym jest wiele momentów do wspólnego świętowania i organizowania przyjęć.


Ja jestem wdzięczna Bogu za te wszystkie wesela, w których brałam udział jako designer. To jest dla mnie również niesamowite doświadczenie duchowe. Niby podobne, bo projektuję dekoracje i kwiaty, a jednak inne, jak każdy z nas. Błogosławię każdą parę i dziękuję za nią, a to przynosi mi wielką radość. Wykonana praca i zadowolenie obu stron mówi samo o sobie.


Życie jest podróżą.

Małżeństwo jest podróżą.

Ważne jest z kim się wyrusza w drogę.

Zapraszam do wspólnej podróży.


34 views1 comment

Recent Posts

See All
bottom of page